Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 1 июня, 2017 22:58 EEST
Украина
Фатальне "фото для журналу": стали відомі подробиці замаху на життя чеченського добровольця Адама Осмаєва у Києві
 Аміна Окуева, Адам Осмаєв, Ігор Мосійчук, стрілянина, Київ, подробиці

Оприлюднили подробиці замаху на життя командира батальйону ім. Джохара Дудаєва Адама Осмаєва.

Під виглядом французького журналіста підготовлений в Росії кілер через помічницю телеведучого Савіка Шустера домовився про цикл інтерв'ю з ним та його дружиною та Аміною Окуєвою, передає "УСН-1492.news".

Про це написав на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності у Верховній Раді України Ігор Мосійчук.

За його словами, сьогодні вони зустрілися вже вчетверте.

Ігор Мосійчук розповів, що їдучи в автомобілі з Аміною та Адамом, кілер зупинився і попросив їх обох переміститися на заднє сидіння, щоб нібито сфотографувати їх для журналу. Коли вони виконали його прохання, чоловік сказав, що привіз їм подарунок - дістав пістолет "Глок" та зробив три постріли у Адама.

"Наразі в Адама переламані ключиці, пробиті легені, й кулі застрягли в хребті. В момент, коли кілер почав стріляти по Адаму, миттєво спрацювала реакція в Аміни, і вона у відповідь випустила 4 кулі. По суті, цим самим нейтралізувавши нападника. В кілера чотири кульових поранення, стан стабільний, видалена частина легень", - ділиться подробицями інциденту обранець громади.

Також він додав, що Аміна наразі дає пояснення правоохоронцям.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, кілер, який здійснив замах на чеченських вояків-учасників антитерористичної операції на Донбасі Аміну Окуеву та Адама Осмаєва, виявився громадянином України. Якийсь Олександр Дакар має одеську реєстрацію, проте прибув в країну лише недавно з Брянської області Російської Федерації.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...