Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 1 июня, 2017 20:56 EEST
Украина
Росія веде війну не тільки проти України, а проти всієї Європи, - Турчинов нагадав британським силовикам про віроломство Кремля
Олександ Турчинов, Великобританія, Росія, війна, Україна, Європа

Секретар українського Радбезу Олександр Турчинов провів зустріч з високопоставленими силовиками Великобританії.

Він нагадав британцям про цинічне порушення Росією Будапештського меморандуму в 2014 році. Про це повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

За його словами, коли підписувався Будапештський меморандум, гарантом нашої безпеки виступила Великобританія разом з США і РФ.

Також Турчинов додав, що Кремль підло порушив цю домовленість, почавши проти України гібридну війну. У відповідь на це британці запевнили Турчинова, що усвідомлюють, "яку загрозу представляє Росія для України Європи в цілому.

Представники України і Британії зійшлися на думці, що можуть багато чому навчитися один в одного в питанні протидії гібридній агресії Кремля. Вони домовилися ще більше інтенсифікувати співпрацю.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Глава РНБО Олександр Турчинов заявив про те, що він є прихильником ініціативи введення візового режиму з Російською Федерацією, так як це питання вже давно стоїть на порядку денному.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...