Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 1 июня, 2017 18:54 EEST
Украина
"Це жах, такого при Україну взагалі не було! У нас немає елементарних ліків, кадри розбігаються!" - в окупованій Керчі медицина на межі, медики відкрито б'ють на сполох (кадри)
лікарні, Крим, анексія, брак ліків, кадри

В Керчі незадоволені медики заявили про те, що їх обмежили в професійних правах, у зв'язку з чим вони тепер не можуть в повній мірі надавати допомогу пацієнтам, котрі приходять до них в лікарню, та хворим, що перебувають на стаціонарі.

Йдеться про керченську лікарню № 1, медиків якої змушують жорстко економити на ліках, фізрозчинах, кадрах, повідомляє "Діалог. UA", передає "УСН-1492.news".

Медперсонал відкрито говорить про проблему, лікарі заявляють, що такого бардаку й байдужого ставлення до медпрацівників за часи Україні не було.

"У нас немає необхідного набору медикаментів, ми не можемо надавати допомогу людям у повному обсязі. Ані розчинів, щоб капати - проводити інфузійну терапію пацієнтам, а у нас це основний метод лікування. Немає необхідного обладнання для догляду. Зондів немає", - скаржаться медпрацівники лікарні.

За їхніми словами, через такий стан речей з лікарні йде велика кількість кадрів. Раніше такого тут ніколи не спостерігалося.

"Я не пам'ятаю такого відтоку персоналу. Навіть у найскладніші наші часи під час Україна не мала такого", - зізнався заввідділенням хірургії Володимир Шаповалов.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, третій рік військової окупації Криму російські військові продовжують разоряти туризм півострова - користувачі соцмереж публікують фотографії порожніх пляжів, які наочно показують плачевний стан туристичної галузі Криму.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...