Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
четверг 1 июня, 2017 17:50 EEST
Украина
Україна хоче домогтися арешту майна "Газпрому" в інших державах
Газпром, арешт, продаж, майно, Україна

Для стягнення штрафу будуть використані інструменти міжнародної правової допомоги.

Щоб стягнути з російського газового монополіста необхідну суму в 172 мільярди гривень, Україна попросить продати його арештоване майно, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Про це розповів міністр юстиції Павло Петренко на сьогоднішньому брифінгу в столиці.

За його словами, станом на сьогодні напрацьовані абсолютно легальні механізми щодо стягнення коштів й іншого майна "Газпрому" через міжнародно-правову допомогу з іншими країнами.

Міністр зазначив, що на таку суму в Україні майна "Газпрому" не набереться, ось і доведеться пошукати в інших країнах, де є відповідні активи.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Стокгольмський арбітражний суд виніс рішення на користь української сторони у справі проти "Газпрому" щодо контракту на поставку газу. У ході розгляду арбітраж відхилив претензії російської компанії за умовами "бери або плати".

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...