Загрузка...
Загрузка...
Режим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…
Украинская служба 1492в Google+
среда 31 мая, 2017 21:50 EEST
Украина
"У нас для цього є всі підстави", - Турчинов наказав військовим без коливань знищувати ворожі БПЛА, котрі залітають з РФ
АТО, російські найманці, Олександр Турчинов, українські військовослужбовці

Секретар українського Радбезу Олександр Турчинов відвідав "гарячі точки" Донбасу - міста Мар'їнка та Красногорівку, що знаходяться під безперервним вогнем окупанта.

Чиновник наказав військовим без зайвих вагань знищувати російські безпілотники-шпигуни, що залітають на Донбас з території Росії. Про це інформує "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Відвідавши позиції сил АТО, секретар РНБО зазначив, що останнім часом агресор посилив ведення розвідки на Донбасі.

Для цього противник використовує всі доступні йому ресурси, зокрема, БПЛА.

Зі слів Турчинова, росіяни, не соромлячись, запускають безпілотники прямо з аеродромів на своїй території.

За допомогою них вони не тільки шпигують за позиціями сил АТО, а й коригують з його допомогою артилерійський вогонь. З огляду на це секретар РНБО наказав військовим відразу знищувати ворожі БПЛА.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, регіон Північного Кавказу, що входить до складу Росії, є справжньою "пороховою бочкою", здатної при вибуху спровокувати розпад путінського режиму. Саме це місце є найслабшим в системі чинного президента Путіна.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...