Загрузка...
Загрузка...
Россия как главный мировой аферист и мошенник: 16 мифов пропаганды, которые позволили Кремлю нагло и беспринципно аннекс…"Да в нормальной стране таких вопросов даже не возникает! Россия во главе с Путиным стала настоящей осью зла!" – Слава Р…"Россия будет пытаться "впихнуть" квазиреспублики "ДНР" и "ЛНР" назад в Украину", - военный эксперт Снегирев рассказал, …Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…
Украинская служба 1492в Google+
среда 31 мая, 2017 21:50 EEST
Украина
"У нас для цього є всі підстави", - Турчинов наказав військовим без коливань знищувати ворожі БПЛА, котрі залітають з РФ
АТО, російські найманці, Олександр Турчинов, українські військовослужбовці

Секретар українського Радбезу Олександр Турчинов відвідав "гарячі точки" Донбасу - міста Мар'їнка та Красногорівку, що знаходяться під безперервним вогнем окупанта.

Чиновник наказав військовим без зайвих вагань знищувати російські безпілотники-шпигуни, що залітають на Донбас з території Росії. Про це інформує "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Відвідавши позиції сил АТО, секретар РНБО зазначив, що останнім часом агресор посилив ведення розвідки на Донбасі.

Для цього противник використовує всі доступні йому ресурси, зокрема, БПЛА.

Зі слів Турчинова, росіяни, не соромлячись, запускають безпілотники прямо з аеродромів на своїй території.

За допомогою них вони не тільки шпигують за позиціями сил АТО, а й коригують з його допомогою артилерійський вогонь. З огляду на це секретар РНБО наказав військовим відразу знищувати ворожі БПЛА.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, регіон Північного Кавказу, що входить до складу Росії, є справжньою "пороховою бочкою", здатної при вибуху спровокувати розпад путінського режиму. Саме це місце є найслабшим в системі чинного президента Путіна.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...