Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
среда 31 мая, 2017 20:54 EEST
Украина
"Чиста перемога над енергетичною агресією Росії", - Клімкін порадів нищівній поразці "Газпрома" у Стокгольмському арбітражі
Нафтозаг, Газпром, Україна, Росія

Очільник українського МЗС порадів рішенню Стокгольмського арбітражного суду за позовом "Нафтогазу" проти "Газпрому".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін із захопленням зустрів рішення Стокгольмського арбітражного суду за позовом "Нафтогазу" проти "Газпрому", інформує "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Український міністр назвав вирок суду "чистою перемогою України і європейських правил над енергетичною агресією РФ і монополізмом "Газпрому"".

Він також заявив Росії, що Україна вважає за краще купувати газ не по "договірняк", а за європейськими правилами. Рішення суду привітав і голова українського "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

До слова, Стокгольмський арбітражний прийняв сторону українського "Нафтогазу" у позові проти російського "Газпрому" з приводу перегляду цін на газ. Суд скасував принцип "бери або плати", за яким росіяни роками продавали газ Україні. Крім того, він зняв для українців обмеження на реекспорт блакитного палива. Примітно, що апеляції це рішення не передбачає.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Клімкін висловив думку, завдяки кому вдається спиняти російську агресію в Україні.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...