Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
среда 31 мая, 2017 17:55 EEST
Украина
600 американських "зелених", або як підкупили патрульних інспекторів Одещини
хабар, поліція, затримання, гроші, Одеська область, СБУ

Інспекторів Дорожньо-патрульної служби спіймали на хабарі у сумі 600 американських доларів.

Співробітників ДПС Одещини затримали під час того, як вони брали гроші замість вживання адміністративних заходів під час виявлення правопорушення, передає "УСН-1492.news".

Зі слів представників СБУ, до них надійшло повідомлення, що поліцейські на в’їзді до Одеси систематично вимагали гроші з водіїв за невживання заходів адміністративного характеру за виявлені правопорушення. Таким чином вони покривали злочинні дії учасників дорожнього руху на цій території. Зокрема, вони зупинили автомобіль з підробленим номером кузова. Замість того щоб притягнути порушників чинного законодавства до відповідальності, а транспортний засіб перемістити на штрафмайданчик, інспектори почали вимагати у водія тисячу доларів. Водієві вдалося "поторгуватися" і сума хабара знизилася до позначки 600 американських "зелених".

У той момент, коли один із поліцейських отримував половину вказаної суми, його затримали працівники СБУ. До речі, напередодні інциденту полісмени отримали першу частину неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 КК України.

Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з метою встановлення та притягнення до відповідальності всіх поліцейських, причетних до вимагання неправомірної матеріальної вигоди з водіїв.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, при середній зарплаті в 144 євро розмір середнього хабара в Україні становить 1350 євро. При цьому в Україні найбільша кількість антикорупційних установ серед країн Східної Європи.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...