Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
среда 31 мая, 2017 08:05 EEST
Россия
Головний окупант України Путін звинуватив європейців у небажанні боротися з тероризмом
тероризм, Європа, боротьба, Володимир Путін

Росія готова до міжнародної співпраці щодо протидії тероризму, про те, чому не виходить, треба запитати у Європи, заявив президент РФ Володимир Путін.

Напередодні російський лідер відвідав Францію, де провів першу зустріч зі своїм російським колегою Еммануелем Макроном, передає "УСН-1492.news".

На питання про те, чому не виходить у Росії об'єднати зусилля з Європою в боротьбі з тероризмом, він заявив, що про це треба питати Європу, а не його. За його словами, Росія хоче об’єднувати зусилля проти тероризму, однак цей процес є занадто складним.

Він нагадав, що після теракту у Парижі до Росії приїхав тодішній президент Франції Франсуа Олланд. Та додав, що з ним була домовленість про конкретні дії. Мовляв, до.берегів Сирії підійшов авіаносець"Шарль де Голль". Потім Франсуа поїхав до Вашингтона, і "Шарль де Голль" розвернувся й пішов кудись в сторону Суецького каналу, відтак реальна співпраця Франції та Росії – завершилася, так і не розпочавшись.

Російський лідер зазначив, що Франція задіяна в операціях в САР, але в рамках міжнародної коаліції під керівництвом США.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі висловив думку, що спілкуватися із Росією варто лише за допомогою силових методів, а іншого гарант РФ не зрозуміє.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...