Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 30 мая, 2017 23:14 EEST
Украина
Одіозна керівниця російського МЗС Захарова нахамила Клімкіну через Пушкіна-українця
Павло Клімкін, заява, Росія, Гоголь, Володимир Путін, Марія Захарова

В Росії прокоментували висловлювання очільника українського МЗС Павла Клімкіна щодо слів Володимира Путіна про київську княгиню Анну Ярославну.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував слова очільника РФ Володимира Путіна про "присвоєння" київській княгині Анні Ярославні, дочці князя Ярослава Мудрого, російського походження.

Він сказав, що у такому випадку вважатиме українцем Олександра Пушкіна, адже саме українські території – Крим та Одещина надихали поета на написання його творів, передає "УСН-1492.news".

Відповідь Росії на такі заяви міністра не змусила себе довго чекати, офіційний представник російського МЗС Марія Захарова відреагувала на це так: “Павло, ви з Гоголем ще не розібралися. Куди Вам за Олександра Сергійовича хапатися. І виключно для Вашого розуміння: коли Крим надихав Пушкіна, Хрущов ще не народився”.

До слова, ця вся полеміка розпочалася після зустрічі гарантів французької та російської Конституцій, коли очільник РФ назвав київську княгиню Анну Ярославну "русской" і забажав вписати її в історію Росії.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації президента України, провів для президента Росії Путіна урок ліквідації безграмотності й розповів йому всю правду про Анну Ярославну.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...