Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
вторник 30 мая, 2017 21:59 EEST
Украина
Експерт розповів, що змусить Росію відступити з території України
нафтове ембарго, Росія, санкції, експерт, Україна

Експерт назвав причину того, що змусить Росію припинити агресію стосовно України.

Російський економіст Дмитро Некрасов зауважив, що Росію змусить припинити військові дії на Сході України та повернути Крим українцям лише одне – нафтове ембарго, передає "УСН-1492.news".

Про це він заявив у Києві у ході доповіді "Межі стійкості Росії".

За його словами, нафтове ембарго стало б фатальним для Росії. Проте, на жаль, можливостей для втілення цього наразі немає.

Він додав, що негативно вплинуть на економіку РФ санкції щодо SWIFT. Його відключення може призвести до паніки, атак на магазини, товарного дефіциту. Однак, упродовж шести місяців все це нівелюється здорожчанням імпорту ще на 5-10%.

Дмитро Некрасов не оминув і моменту різкого припинення поставок валюти, що теж може викликати паніку у росіян, проте влада РФ зможе без проблем ліквідувати цю проблему.

Він уточнив, що можна придумати багато дестабілізуючих прийомів, проте реально жоден із них не зможе протривати довго і тим паче не зможе вплинути на позицію РФ.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, влада США має намір посилити санкції відносно Росії до тих пір, поки Москва не залишить Крим і Донбас.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...