Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 30 мая, 2017 21:59 EEST
Украина
Експерт розповів, що змусить Росію відступити з території України
нафтове ембарго, Росія, санкції, експерт, Україна

Експерт назвав причину того, що змусить Росію припинити агресію стосовно України.

Російський економіст Дмитро Некрасов зауважив, що Росію змусить припинити військові дії на Сході України та повернути Крим українцям лише одне – нафтове ембарго, передає "УСН-1492.news".

Про це він заявив у Києві у ході доповіді "Межі стійкості Росії".

За його словами, нафтове ембарго стало б фатальним для Росії. Проте, на жаль, можливостей для втілення цього наразі немає.

Він додав, що негативно вплинуть на економіку РФ санкції щодо SWIFT. Його відключення може призвести до паніки, атак на магазини, товарного дефіциту. Однак, упродовж шести місяців все це нівелюється здорожчанням імпорту ще на 5-10%.

Дмитро Некрасов не оминув і моменту різкого припинення поставок валюти, що теж може викликати паніку у росіян, проте влада РФ зможе без проблем ліквідувати цю проблему.

Він уточнив, що можна придумати багато дестабілізуючих прийомів, проте реально жоден із них не зможе протривати довго і тим паче не зможе вплинути на позицію РФ.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, влада США має намір посилити санкції відносно Росії до тих пір, поки Москва не залишить Крим і Донбас.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...