Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
вторник 30 мая, 2017 20:32 EEST
Украина
СБУ нарешті змусить агресора відповісти за законом: відкрито кримінальне провадженя проти Росії за ведення на території України гібридної війни
кримінальна справа, російські високопосадовці, СБУ, Україна, Росія

Через три роки після незаконного захоплення Росією Кримського півострова Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти високих посадових осіб РФ.

Їм інкримінується ведення проти України гібридної війни, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

За словами прес-секретаря СБУ Олени Гітлянської, справу порушено за частиною 1 статті 137 КК України: планування, підготовка або розв'язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, спрямованої на вчинення таких дій.

Фігурантами вище зазначеного розслідування стали не лише високопоставлені особи Російської Федерації, але і кримські чиновники-перебіжчики.

Гітлянська наголосила, що особливу увагу слідство приділило саме інформаційній підготовці до анексії Криму, зокрема, пропаганді та маніпуляції суспільною свідомістю через ЗМІ та Інтернет, до яких вдався Кремль.

Вона додала, що СБУ поступово збирала інформацію про конкретні злочинні дії російських спецслужб в інформаційному полі України, особливо в Криму напередодні, під час, і після анексії півострова. Проведена робота дозволила створити доказову базу і почати цю резонансну для українського і міжнародного суспільства кримінальну справу .

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, співробітники Служби безпеки України виявили та припинили поширення на території нашої держави програмного забезпечення, яке здійснювало мовлення заборонених телеканалів.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...