Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
вторник 30 мая, 2017 18:44 EEST
Украина
Українські "дочки" російських "Сбербанку" та "Промінвестбанку" не повинні дістатися росіянам, - Олег Ляшко
Сбербанк, Промінвестбанк, інфестори, Росія, Олег Ляшко, продаж

Головний "радикал" України Олег Ляшко наголосив на тому, що філії російських банків не мають потрапити до рук інвесторів з РФ.

Українські "дочки" російських "Сбербанку" й "Промінвестбанку" не повинні бути продані представникам Російської Федерації.

Відповідну заяву зробив депутат Верховної Ради України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

За його словами, Україна має намір збути дочірні структури "Сбербанку Росії" ("Сбербанк) та "Внешэкономбанку" ("Промінвестбанку"), продавши їх особам, що тісно пов'язаним з Росією.

Олег Ляшко наголосив, що такий крок є не правильним зі сторони української влади. Законопроект, що ще два роки тому Олег Ляшко зареєстрував у парламенті, декларує: майно країни-агресора, яке знаходиться на українській території, потрібно націоналізувати.

Керівник українських радикалів зазначив, що Росія, анексувавши Крим, та ведучи військові дії на Донбасі, загнобила бізнес, який розвивався на цих територіях.

Він закликав українців діяти адекватно, адже не правильним є те, що українські активи на мільярди доларів - втрачені, а російські компанії, банки, страхові, обленерго, навіть гральний бізнес продовжують належати росіянам. І останні виводять наші гроші, а потім фінансують російський бойовиків.

Варто додати, що на "Промінвестбанк" кинув оком російських олігарх Павло Фукс, нагороджений Володимиром Путіним спеціальною Подякою "За внесок у розвиток російської економіки", а на "Сбербанк" - росіяни Григорій Гусельников і Саїд Гуцерієв.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Олег Ляшко заявив про те, що президент України Петро Порошенко припинив громадянство скандального нардепа Андрія Артеменка, який вважається одним з авторів плану "здачі" анексованого Криму в довгострокову оренду Російській Федерації.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...