Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
вторник 30 мая, 2017 18:44 EEST
Украина
Українські "дочки" російських "Сбербанку" та "Промінвестбанку" не повинні дістатися росіянам, - Олег Ляшко
Сбербанк, Промінвестбанк, інфестори, Росія, Олег Ляшко, продаж

Головний "радикал" України Олег Ляшко наголосив на тому, що філії російських банків не мають потрапити до рук інвесторів з РФ.

Українські "дочки" російських "Сбербанку" й "Промінвестбанку" не повинні бути продані представникам Російської Федерації.

Відповідну заяву зробив депутат Верховної Ради України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

За його словами, Україна має намір збути дочірні структури "Сбербанку Росії" ("Сбербанк) та "Внешэкономбанку" ("Промінвестбанку"), продавши їх особам, що тісно пов'язаним з Росією.

Олег Ляшко наголосив, що такий крок є не правильним зі сторони української влади. Законопроект, що ще два роки тому Олег Ляшко зареєстрував у парламенті, декларує: майно країни-агресора, яке знаходиться на українській території, потрібно націоналізувати.

Керівник українських радикалів зазначив, що Росія, анексувавши Крим, та ведучи військові дії на Донбасі, загнобила бізнес, який розвивався на цих територіях.

Він закликав українців діяти адекватно, адже не правильним є те, що українські активи на мільярди доларів - втрачені, а російські компанії, банки, страхові, обленерго, навіть гральний бізнес продовжують належати росіянам. І останні виводять наші гроші, а потім фінансують російський бойовиків.

Варто додати, що на "Промінвестбанк" кинув оком російських олігарх Павло Фукс, нагороджений Володимиром Путіним спеціальною Подякою "За внесок у розвиток російської економіки", а на "Сбербанк" - росіяни Григорій Гусельников і Саїд Гуцерієв.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Олег Ляшко заявив про те, що президент України Петро Порошенко припинив громадянство скандального нардепа Андрія Артеменка, який вважається одним з авторів плану "здачі" анексованого Криму в довгострокову оренду Російській Федерації.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...