Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
вторник 30 мая, 2017 08:33 EEST
Украина
Головного фіскала України Романа Насірова не пустили на безкоштовне лікування у США
Роман Насіров, безкоштовне лікуваня, США, фіскальна служба, відмова

Насіров "нагострив лижі" і зібрався покинути Україну.

Відсторонений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров попросив Національне антикорупційне бюро повернути йому закордонний паспорт для того, щоб він зумів виїхати на лікування в США, про це повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Колишній очільник фіскальної служби України Роман Насіров надав документи, в яких йдеться про те, що йому необхідно пройти лікування за кордоном.

Більш того, в розпорядження журналістів потрапила копія запрошення Національного інституту діабету США, де Насирова готові вилікувати безкоштовно.

Хірург, який оперував Насирова, підтвердив цю інформацію і зазначив, що в'язень потребує закордонному лікуванні через відсутність в Україні потрібного апарату. Втім, Насірову вже двічі відмовляли в такому проханні.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Роман Насіров, відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби через підозру в корупції, оприлюднив свою декларацію за минулий рік, яка викликала справжній шквал обурення у громадськості.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...