Загрузка...
Загрузка...
Як Україні реінтегрувати Донбас та Крим: три варіанти повернення окупованих територій, - Максим МайоровПлан Порошенко по Донбассу: какой документ привез президент в Вашингтон и какой реакции следует ожидать от Дональда Трам…Порошенко на встрече с Трампом должен продемонстрировать жесткую позицию: Украина будет жестко стоять против каких-либо …Только беспримерный наглец, наглец, своею наглостью превзошедший Путина сможет его сковырнуть! Станет ли таким человеком…Порошенко в Вашингтоне: удастся ли Украине и Трампу ударить по изможденной санкциями и практически уничтоженной России, …Цугцванг для Трампа: либо импичмент, либо компромат от России, впрочем, президент США играет в свою игру и гениальным об…"Путину скоро придет конец и Украина победит в этой войне, я полностью уверен!" - Саакашвили жестко "осадил" хозяина Кре…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 23:49 EEST
Украина
В "Яндексі" спростували інформацію про передачу даних спецслужбам Росії
Яндекс, заява, передача даних, звинувачення, Росія, користувачі

У "Яндексі" запевнили, що спецслужби Росії не отримали від них інформацію про українських споживачів.

Співробітники "Яндексу" наголосили, що їхні працівники не надавали персональну інформацію про українських користувачів спецслужбам РФ, передає "УСН-1492.news".

Відповідно до заяв компанії, ні співробінтники "Яндекс.Україна", тим паче, керівництво українського підрозділу не мали доступу до персональних даних користувачів сервісу.

Зі слів представників компанії, найвищий пріоритет для неї - захист персональних даних наших користувачів у всіх країнах, де ми надаємо послуги. Усі дані про користувачів є знеусобленими та анонімними. Є жорсткі законні процедури, відповідно до яких правоохоронці можуть звернутися в компанію з вимогою розкрити ті чи інші дані. На це, як запевняють працівники компанії, має бути відповідне рішення суду. До того ж суд повинний визнати його обґрунтованим.

Будь які звинувачення "Яндекса" в наданні даних російським спецслужбам – не є обгрунтованими.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у Росії відбувається повне беззаконня і обмеження прав громадян, проте ці люди без докорів сумління дозволяють собі засуджувати заборони російських інтернет-ресурсів в Україні. Свою точку зору з цього приводу висловив російський політик Леонід Гозман.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...