Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 23:49 EEST
Украина
В "Яндексі" спростували інформацію про передачу даних спецслужбам Росії
Яндекс, заява, передача даних, звинувачення, Росія, користувачі

У "Яндексі" запевнили, що спецслужби Росії не отримали від них інформацію про українських споживачів.

Співробітники "Яндексу" наголосили, що їхні працівники не надавали персональну інформацію про українських користувачів спецслужбам РФ, передає "УСН-1492.news".

Відповідно до заяв компанії, ні співробінтники "Яндекс.Україна", тим паче, керівництво українського підрозділу не мали доступу до персональних даних користувачів сервісу.

Зі слів представників компанії, найвищий пріоритет для неї - захист персональних даних наших користувачів у всіх країнах, де ми надаємо послуги. Усі дані про користувачів є знеусобленими та анонімними. Є жорсткі законні процедури, відповідно до яких правоохоронці можуть звернутися в компанію з вимогою розкрити ті чи інші дані. На це, як запевняють працівники компанії, має бути відповідне рішення суду. До того ж суд повинний визнати його обґрунтованим.

Будь які звинувачення "Яндекса" в наданні даних російським спецслужбам – не є обгрунтованими.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, у Росії відбувається повне беззаконня і обмеження прав громадян, проте ці люди без докорів сумління дозволяють собі засуджувати заборони російських інтернет-ресурсів в Україні. Свою точку зору з цього приводу висловив російський політик Леонід Гозман.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...