Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 21:51 EEST
Украина
Клімкін розповів, завдяки кому вдається спиняти російську агресію в Україні
Павло Клімкін, окупанти, ОБСЄ, Мінські домовленості

Єдиною і головною інституцією, яка наразі своєю присутністю сприяє припиненню агресії російських окупантів, є ОБСЄ.

Очільник МЗС України Павло Клімкін під час зустрічі з делегацією постійних представників держав-учасниць ОБСЄ у Відні, які прибули в Україну, аби ознайомитися з процесом врегулювання конфлікту в та навколо нашої держави, заявив, що саме їхня присутність допомагає швидше припинити агресію російських найманців, передає "УСН-1492.news".

Значну увагу у ході бесіди звернули на необхідність виконання Росією та незаконними збройними формуваннями Мінських домовленостей.

Павло Клімкін наголосив, що зусилля ОБСЄ, які спрямовані на врегулювання ситуації на Донбасі – неоціненні. А також підкреслив, що ключову роль у здійсненні ефективного спостереження за виконанням Мінських домовленостей грає Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ.

Також Клімкін додав, що сьогодні існує питання щодо важливості забезпечення безперешкодного доступу СММ до всієї тимчасово непідконтрольної Урядом України території Донбасу, включаючи і ділянки українсько-російського держкордону в ОРДЛО з метою попередження постачання з РФ військової техніки, боєприпасів та найманців-окупантів.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, що нова адміністрація Сполучених Штатів Америки розуміє, що ніякі зміни в стосунках США і Росії неможливі без вирішення українського питання.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...