Загрузка...
Загрузка...
Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 20:54 EEST
Россия
Москва у паніці: синоптики заявили про повторення шокуючого урагану
Москва, ураган, стихійне лихо, штормове попередження, жертви

Російські синоптики заявили, що штормове попередження в російській столиці продовжується.

Метеорологи наголосили, що марно сподіватися, що стихія уже оминула Москву, і тепер потрібно лише братися за ліквідацію її наслідків, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Зі слів представників Міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації сильний дощ, який буде супроводжуватися грозою з градом і сильними поривами вітру до 22 метрів, за секунду триватиме орієнтовно до 7 години ранку завтрашнього дня.

У відомстві уточнюють, що в цей час можливе часткове звалювання дерев, численні пошкодження ліній електропередач та пошкодження рекламних щитів. А також затори та аварії внаслідок значного ускладнення транспортної ситуації.

У МНС наполегливо просять москвичів і гостей міста бути ввічливими та по можливості надавати допомогу дітям й людям похилого віку. Водіям радять ставити транспортні засоби подалі від дерев.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Москву сьогодні неочікувано накрило стихійне лихо. Ураган пронісся вулицями міста, внаслідок чого вони перетворилися на руїни. За останньою інформацією, жертвами стали 11 людей.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...