Загрузка...
Загрузка...
Режим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 19:48 EEST
Мир
Президент Франції пригрозив Путіну посиленням санкцій, якщо той не забере своїх найманців з України
санкції, Емануель Макрон, Володимир Путін, Росія, Франція, зустріч,

Президент Франції Еммануель Макрон озвучив Володимиру Путіну умову, у разі виконання якої санкції на Росію посилюватися не будуть.

Під час спільної зустрічі гарантів російської та французької Конституцій, було обговорене питання конфлікту на території Донбасу, передає "УСН-1492.news".

За словами очільника французької держави Еммануеля Макрона, якщо Путін не припинить конфлікт у зоні АТО та не забере своїх найманців із України, то Франція може ще більше посилити санкції проти нього та, власне, Російської Федерації.

Він також додав, що найближчими днями планується проведення дискусії в "нормандському форматі", що дозволить дати повну оцінку ситуації, яка склалася.

До того ж ОБСЄ має підготувати доповідь, аби пояснити всім чотирьом сторонам, що відбувається в зоні конфлікту і яка там ситуація зі зброєю.

Як повідомляла "УСН-1492.news"  раніше, такої ж думки дотримуються й у Сполучених Штатах Америки. Дональд Трамп заявив, що якщо Донбас і Крим не повернуться до України, то санкції проти РФ будуть жорсткішими.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...