Загрузка...
Загрузка...
Россия как главный мировой аферист и мошенник: 16 мифов пропаганды, которые позволили Кремлю нагло и беспринципно аннекс…"Да в нормальной стране таких вопросов даже не возникает! Россия во главе с Путиным стала настоящей осью зла!" – Слава Р…"Россия будет пытаться "впихнуть" квазиреспублики "ДНР" и "ЛНР" назад в Украину", - военный эксперт Снегирев рассказал, …Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 19:48 EEST
Мир
Президент Франції пригрозив Путіну посиленням санкцій, якщо той не забере своїх найманців з України
санкції, Емануель Макрон, Володимир Путін, Росія, Франція, зустріч,

Президент Франції Еммануель Макрон озвучив Володимиру Путіну умову, у разі виконання якої санкції на Росію посилюватися не будуть.

Під час спільної зустрічі гарантів російської та французької Конституцій, було обговорене питання конфлікту на території Донбасу, передає "УСН-1492.news".

За словами очільника французької держави Еммануеля Макрона, якщо Путін не припинить конфлікт у зоні АТО та не забере своїх найманців із України, то Франція може ще більше посилити санкції проти нього та, власне, Російської Федерації.

Він також додав, що найближчими днями планується проведення дискусії в "нормандському форматі", що дозволить дати повну оцінку ситуації, яка склалася.

До того ж ОБСЄ має підготувати доповідь, аби пояснити всім чотирьом сторонам, що відбувається в зоні конфлікту і яка там ситуація зі зброєю.

Як повідомляла "УСН-1492.news"  раніше, такої ж думки дотримуються й у Сполучених Штатах Америки. Дональд Трамп заявив, що якщо Донбас і Крим не повернуться до України, то санкції проти РФ будуть жорсткішими.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...