Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 19:48 EEST
Мир
Президент Франції пригрозив Путіну посиленням санкцій, якщо той не забере своїх найманців з України
санкції, Емануель Макрон, Володимир Путін, Росія, Франція, зустріч,

Президент Франції Еммануель Макрон озвучив Володимиру Путіну умову, у разі виконання якої санкції на Росію посилюватися не будуть.

Під час спільної зустрічі гарантів російської та французької Конституцій, було обговорене питання конфлікту на території Донбасу, передає "УСН-1492.news".

За словами очільника французької держави Еммануеля Макрона, якщо Путін не припинить конфлікт у зоні АТО та не забере своїх найманців із України, то Франція може ще більше посилити санкції проти нього та, власне, Російської Федерації.

Він також додав, що найближчими днями планується проведення дискусії в "нормандському форматі", що дозволить дати повну оцінку ситуації, яка склалася.

До того ж ОБСЄ має підготувати доповідь, аби пояснити всім чотирьом сторонам, що відбувається в зоні конфлікту і яка там ситуація зі зброєю.

Як повідомляла "УСН-1492.news"  раніше, такої ж думки дотримуються й у Сполучених Штатах Америки. Дональд Трамп заявив, що якщо Донбас і Крим не повернуться до України, то санкції проти РФ будуть жорсткішими.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...