Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
понедельник 29 мая, 2017 17:57 EEST
Украина
СБУ розкрила скандальні подробиці гучної справи: знаний в Україні провайдер приторговував забороненими російськими телеканалами
провайдер, викриття, програмне забезпечення, СБУ, кримінал, російські телеканали, хостинг

Співробітники Служби безпеки України виявили та припинили поширення на території нашої держави програмне забезпечення, яке здійснювало мовлення заборонених телеканалів.

У Харківській області СБУшникам вдалось встановити, що один із сайтів, котрий спеціалізується на побутовій електроніці, продавав спеціальне програмне забезпечення на SMART-телевізори, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Силовики виявили, що зловмисники працювали за такою схемою: за додаткову плату всім охочим пропонували "перепрошити" телевізор і отримати можливість дивитися російські канали.

Свої послуги вони оцінювали у 1900 гривень. Програмне забезпечення розробили українські ІТ-фахівці, а хостинг здійснював популярний в Україні провайдер.

Під час обшуків приміщення інтернет-магазину СБУ вилучила бухгалтерську й іншу документацію. Доступ до серверного обладнання, яке знаходиться у Києві, вже закритий. Порушено кримінальну справу за статтею "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України".

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, СБУ провела спецоперацію, зруйнувавши найбільшу схему постачання на Донбас товарів в обхід України. Товарний потік обчислювався десятками мільйонів гривень і проводився через комерційні структури, які були зареєстровані на підконтрольній Україні території.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...