Загрузка...
Загрузка...
Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…
Украинская служба 1492в Google+
пятница 26 мая, 2017 23:56 EEST
Украина
Не встиг утекти: поліція заарештувала з російським паспортом колишнього податківця, який брав участь в злочинній схемі Януковича (кадри)
податківці, арешт, податкові майдани, Росія, Віктор Янукович, Генадій Козак

Українські силовики заарештували в аеропорту Бориспіль колишнього високопоставленого податківця, який разом із спільниками заподіяв Україні збитків на суму майже 100 мільярдів гривень.

У корупціонера виявився при собі російський паспорт, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Він уточнив, що злочинець - екс-заступник начальника управління податкової в Дніпропетровській області Генадій Козак, був заарештований ще 24 травня, в аеропорту Бориспіль. При собі він мав російський паспорт, а також 8 тисяч російських рублів. Виявилося, що паспорт корупціонер отримав в анексованому Росією Криму ще в 2015 році.

Варто зазначити, що 24 травня українські силовики провели найбільшу в Україні антикорупційну спецоперацію, в ході якої заарештували 23 екс-високопоставлених податківців. За даними слідства, останні організували злочинну схему щодо ухилення від сплати податків, заподіявши Україні багатомільярдних збитків.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив суму, витрачену на затримання колишніх податківців.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...