Загрузка...
Загрузка...
Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…
Украинская служба 1492в Google+
пятница 26 мая, 2017 21:59 EEST
Мир
Порошенко пояснив, коли Росія зможе повернутися до G8
Велика вісімка, Росія, Україна, Петро Порошенко, війна

Допоки Росія не припинить війну з Україною – їй не місце у "Великий вісімці".

Глава української держави Петро Порошенко розповів, що РФ не зможе повернутися до "Великої вісімки", допоки не виведе свої війська із території України, передає "УСН-1492.news".

Про це він заявив під час церемонії відкриття відремонтованої автодороги Спаське-Вилкове в Одеській області.

За словами Порошенка, Росія не має права перебувати у складі союзу "Великої вісімки", адже вона перша напала на Україну та спричинила війну на до того мирній території.

Також він звернувся до керівництва РФ з пропозицією перестати убивати жителів України, прибрати свої війська, зброю, танки, з території незалежної України. Тоді – все налагодиться.

До того ж він додав, що Україна має для російської держави неприємна новина. А саме: як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, на Одещині провели успішне випробування унікальної ракети вітчизняного виробництва.

Варто відзначити, що 26 і 27 травня в італійському місті Таорміна відбувається саміт "Великої сімки".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...