Загрузка...
Загрузка...
Россия как главный мировой аферист и мошенник: 16 мифов пропаганды, которые позволили Кремлю нагло и беспринципно аннекс…"Да в нормальной стране таких вопросов даже не возникает! Россия во главе с Путиным стала настоящей осью зла!" – Слава Р…"Россия будет пытаться "впихнуть" квазиреспублики "ДНР" и "ЛНР" назад в Украину", - военный эксперт Снегирев рассказал, …Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…
Украинская служба 1492в Google+
пятница 26 мая, 2017 21:59 EEST
Мир
Порошенко пояснив, коли Росія зможе повернутися до G8
Велика вісімка, Росія, Україна, Петро Порошенко, війна

Допоки Росія не припинить війну з Україною – їй не місце у "Великий вісімці".

Глава української держави Петро Порошенко розповів, що РФ не зможе повернутися до "Великої вісімки", допоки не виведе свої війська із території України, передає "УСН-1492.news".

Про це він заявив під час церемонії відкриття відремонтованої автодороги Спаське-Вилкове в Одеській області.

За словами Порошенка, Росія не має права перебувати у складі союзу "Великої вісімки", адже вона перша напала на Україну та спричинила війну на до того мирній території.

Також він звернувся до керівництва РФ з пропозицією перестати убивати жителів України, прибрати свої війська, зброю, танки, з території незалежної України. Тоді – все налагодиться.

До того ж він додав, що Україна має для російської держави неприємна новина. А саме: як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, на Одещині провели успішне випробування унікальної ракети вітчизняного виробництва.

Варто відзначити, що 26 і 27 травня в італійському місті Таорміна відбувається саміт "Великої сімки".

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...