Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
пятница 26 мая, 2017 19:48 EEST
Экономика
Росія панікує: "Сбербанк" відмовився працювати у Криму?
Сбербанк, Росія, Крим, Герман Греф

У зв’язку із введенням санкцій Євросоюзом та Сполученими Штатами Америки у РФ не хочуть розпочинати роботу "Сбербанку" на території анексованого Криму.

Російський "Сбербанк" наразі не планує розпочинати роботу у окупованому Криму, передає "УСН-1492.news".

Причиною такого рішення, ймовірно, виявився переляк владою Російської Федерації санкцій, які запровадили ЄС та Америка проти неї.

За словами очільника "Сбербанку" Германа Грефа, робота у Криму та в Україні практично не пов’язані між собою.

Він зазначив, що присутність "Сбербанку" у анексованому Криму означає те, що фінустанова автоматично підпаде під ще більший спектр санкцій, ніж існує зараз.

Приводом відмовитися працювати у Криму став проведений аналіз наслідків, котрі настануть для "Сбербанку" у разі прийняття позитивного рішення щодо роботи його на цій території.

У питанні, котре стосується продажу української "доньки" банки, Греф наголосив: він "не відчуває, що цей союз перебуває на завершальній стадії" та, зокрема, додав, що "ми знаходимося на початку переговорів з регулятором".

До слова, нещодавно "Сбербанк" Росії назвав "дискримінацією" рішення Ради національної безпеки і оборони України, а також зазначив, що воно має під собою політичні мотиви.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, під стінами "Сбербанку" Росії в Києві активісти організували акцію протесту. Таким чином вони виступають проти фінансування тероризму.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...