Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
пятница 26 мая, 2017 18:33 EEST
Мир
Українці зможуть вільно відвідувати Китай: Піднебесна планує відмінити візовий режим
Китай, Україна, безвіз, переговори, зона вільної торгівлі

Представники Китайської держави заявили про готовність розпочати перемовини з Україною про взаємне впровадження безвізового режиму.

Влада Китаю оголосила про очікування від українського керівництва пропозиції про запровадження взаємного режиму безвізу, передає "УСН-1492news".

Таку інформацію озвучив посол Китаю в Україні Ду Вей.

Він наголосив, що китайські представники влади готові розпочати консультації та переговорний процес з цього питання, як тільки Україна дасть відповідний сигнал.

Також він заявив і про готовність впровадити зону вільної торгівлі між нашою державою та Піднебесною, проте наразі перемовини з цього приводу ще не ведуться.

Про безвіз з Україною заговорили і у Ісландії. До речі, рішення про введення Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України набуде чинності 11 червня. Відповідно до нього скасування віз стосується всіх країн Шенгенської зони, окрім Ірландії та Великої Британії. А також громадяни нашої держави зможуть відвідувати ще чотири країни, що не входять до ЄС: Ісландію, Норвегію, Швейцарію і Ліхтенштейн.

Як повідомляла "УСН-1492news" раніше, днями Офіційний вісник Євросоюзу опублікував рішення про безвізовий режим з Україною.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...