Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
пятница 26 мая, 2017 08:14 EEST
Мир
Трамп оголосив "війну" Путіну: американський президент закликав лідерів країн НАТО посилити фінансування оборони
Дональд Трам, НАТО, озброєння, фінансування оборони

Дональд Трамп запропонував лідерам держав, котрі належать до НАТО, через загрозу зі сторони Росії, збільшити витрати на оборону.

Гарант Незалежності США Дональд Трамп закликав лідерів держав, які входять у НАТО, збільшити на фінансування оборони, передає "УСН-1492.news".

Під час свого виступу на відкритті меморіалу Берлінської стіни в Брюсселі він пояснив, що наразі існує загроза для них зі сторони Росії. Тож він закликав очільників країн НАТО збільшити витрати на оборону до 2% від свого ВВП.

Дональд Трамп запропонував державам-учасницям НАТО зосередити значну увагу на проблемах тероризму та імміграції.

Головним меседжем очільника Сполучених Штатів Америки стала його думка про те, що існує значне занепокоєння, що зі сторони РФ можуть виникнути дії, котрі порушать світову безпеку.

До слова, Дональд Трамп обговорив цю ситуацію із генеральним секретарем Столтенбергом і членами Альянсу.

Також глава Білого дому додав, що члени НАТО врешті-решт мають внести свою справедливу частку й виконати свої фінансові зобов'язання, тому що 23 з усіх 28 членів НАТО не виконують їх.

До слова, під час свого виступу американський президент не згадав про проблеми України: ні про анексію Криму, ні про окупацію Росією Донбасу.

Як повідомляла "УСН-1492.news"  раніше, Дональд Трамп ошелешив Росію несподівано жорсткою заявою про Крим і Донбас. Він закликав РФ виконати Мінські угоди.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...