Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
четверг 25 мая, 2017 23:10 EEST
Армия
Російські найманці зруйнували майже 40 медзакладів на Донеччині
АТО, Росія, найманці, обстріли, медичні установи, лікарі, Сергій Кислиця

На підконтрольній Україні території у Луганській області російськими бойовиками зруйнували 8 медичних закладів.

У Луганській області, на території, яка наразі підконтрольна українській державі, російські бойовики знищили вісім закладів охорони здоров'я, у Донецькій області їх кількість налічує 29 об’єктів, передає "УСН-1492.news".

Про це розповів заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця під час дебатів в РБ ООН щодо захисту цивільного населення та медичних закладів в умовах конфліктів.

За його словами, найманці країни-агресора обстрілюють бригади медпрацівників, навіть не зважаючи на маркування автомобілів, в яких пересуваються лікарі.

Також він заявив, що окупанти зневажають норми Женевської конвенції, резолюції ГА і РБ ООН щодо дотримання міжнародного гуманітарного права.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, представники ОРДЛО шантажували українську сторону на перемовинах у Мінську. Вони вимагали від України ухвалити закон про амністію, який стосується обміну військовополоненими.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...