Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 25 мая, 2017 21:59 EEST
Украина
Скільки обійшовся Україні день затримання екс-податківців?
податківці, Арсен Аваков, податкові майданчики, гроші, МВС, бюджет

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив суму, витрачену на затримання колишніх податківців.

Міністр МВС України Арсен Аваков розповів, скільки грошей з державної казни було потрачено для того, аби затримати екс-працівників податкових служб, передає "УСН-1492.news".

За його словами, на проведення спеціальної операції Генпрокуратури України та МВС із затримання екс-податківців колишнього Глави нашої держави Віктора Януковича витратили 330 тисяч гривень.

Він пояснив, що вчорашній день, коли здійснювалася операція із залученням вертольотів, коштував нашій країні вищесказану суму грошей.

Аваков додав, що наразі не всі суди з приводу обрання запобіжних заходів щодо колишніх податківців наразі завершені, ще сім осіб мають пройти судову процедуру. Зважаючи на це, Україна отримала 246 мільйонів гривень застав, а сума звинувачення становить близько ста мільярдів гривень.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, тривають арешти причетних до схеми "податкових майданчиків". Колишнього керівника харківських податківців ув’язнили сьогодні із можливістю вийти на волю за допомогою внесення застави розміром більше ста мільйонів гривень.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...