Загрузка...
Загрузка...
Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…Визит "Бешеного пса" в Киев – пощечина Кремлю! Украина уверена в своей победе над Россией, сила за правдой! – Шарп
Украинская служба 1492в Google+
четверг 25 мая, 2017 20:53 EEST
Экономика
Черговий обман Росії: "Укрзалізниця" спростувала інформацію російських ЗМІ про припинення сполучення між РФ та Україною
Укрзалізниця, припинення сполучення, Росія, недостовірна інформація

"Укрзалізниця" не планує припиняти пасажирське залізничне сполучення з Російською Федерацією.

Заяви російської сторони щодо припинення залізничного сполучення зі сторони "Укрзалізниці" між Україною та РФ є обманом, передає "УСН-1492.news".

За словами керівництва "Укрзалізниці", попри заяви, які пролунали зі сторони російських видань про те, що з 1 липня припиниться сполучення між двома сусідніми країнами, така інформація – недійсна.

У представництві монополіста залізничного перевезення України заявили, що таку ідею вони не розглядають, тим паче -припиняти співпрацю з Росією не планують.

Квитки на потяги до населених пунктів, розташованих на території Російської держави, продаються без проблем.

Очільник Міністерства інфраструктури України Володимир Омелян запевнив, що "східний сусід" намагається ввести в оману користувачів "Укрзалізниці". Він назвав вище згадану інформацію фейковою.

Володимир Омелян зазначив, що українська сторона лише виявляла ініціативу щодо припинення залізничного сполучення пасажирського з окупованим Кримом. Це було у 2015 році. Автобусне сполучення беззаперечно має припинитися через українсько-російський кордон. Але на сьогодні це питання "заморожене".

Наразі в РФ курсує дев’ять пасажирських поїздів "Укрзалізниці".

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Росія висловила думку, що у разі припинення сполучення, українці збунтуються та будуть намагатися заблокувати роботу вокзалів у містах та інших залізничних станцій.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...