Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 25 мая, 2017 20:16 EEST
Украина
Шантаж на перемовинах у Мінську: окупанти Донбасу хочуть внести корективи в українське законодавство
АТО, шантаж, ОРДЛО, Ірина Геращенко, Мінськ, перемовини, обмін полоненими

Представники ОРДЛО шантажували українську сторону на перемовинах у Мінську.

У шантажній манері учасники так званих ОРДО, ОРЛО та РФ вимагали від України ухвалити закон про амністію, який стосується обміну військовополоненими, передає "УСН-1492.news".

Представник гуманітарної підгрупи ТКГ у Мінську від України Ірина Геращенко під час виступу у стінах Верховної Ради заявила, що представники ОРДО, ОРЛО й Росії вимагали від українських нардепів проголосувати за закон про амністію. Тільки тоді вони зможуть звільнити заручників.

За її словами, амністія буде здійснюватися лише "іменем України", а не окупантами Захарченком та Плотницьким.

Також вона зауважила, що світова спільнота повинна вплинути на Росію, щоб та спромоглася скасувати всі псевдо-інститути влади в окупованих "республіках", аби так звані лідери ДНР та ЛНР припинили знущатися над українським народом і плюндрувати територію нашої держави.

Ірина Геращенко наголосила, що амністія буде можлива лише у тому разі, коли з України втечуть російські бойовики та припиняться військові дії.

Також чиновниця додала, що українці вимагають звільнити 128 громадян, які наразі незаконно утримуються на окупованій території. Тож, список цих людей буде переданий представникам ОБСЄ з вимогою надати точну інформацію щодо цього питання: де наразі перебувають ці українці, яка зараз їх доля.

У цей список включені Ігор Козловський, всі наші герої, військові, які понад два років утримуються в Макіївській колонії. А також українська сторона буде вимагати включити в перелік цивільних людей, які також утримуються на окупованих територіях. У свою чергу, Україна передасть осіб, які безпосередьно не причетні до конфлікту на Донбасі та не вчинили злочинів на цій території.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, в дні першотравневих свят в ОРДЛО загарбники насильно зігнали тисячі людей, щоб створити "атмосферу свята". Незважаючи на всю масштабність фейковий святкувань, ватажки терористичних формувань в цьому дійстві участі не брали.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...