Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
четверг 25 мая, 2017 07:42 EEST
Россия
Депутат Держдуми, антиукраїнка Ярова може залишитися без ока: політик потрапила до лікарні
Ирина Ярова, больница, глаз, Держдума

За яких обставин обраниця народу пошкодила око – наразі не відомо.

Російські ЗМІ загуділи інформацією, що одіозна політик, депутат Держдуми, заступник очільника російського парламенту Ірина Ярова, відома завдяки своїм авторитарним законопроектам, потрапила до Боткінської лікарні, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Відповідно до попередніх даних, медики діагностували у неї непроникаючу рану рогівки, після чого запропонували їй лягти у стаціонар.

Політик навідріз відмовилася коментувати цю ситуацію і тим паче розповідати про причини інфциденту: чи це була необережність, чи жінка сама травмувалася.

До слова, Ярова назвала "тоталітарним свавіллям" і "майданним маренням" нововведення з приводу збільшення квот українського контенту на ТБ. Після цього українські користувачі Інтернет-мережі написали відповідь Яровий, запропонувавши встановити еквівалентні квоти на російському телебаченні.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Ярова істерично відреагувала на заяву Пентагону щодо війни в Сирії, сказавши, що у Америки здали нерви, і вона звинуватила РФ в неефективній боротьбі з тероризмом.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...