Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
среда 24 мая, 2017 23:52 EEST
Армия
Неймовірний план: чи реально повернути окуповані території за 3-4 дні?
АТО, Олег Жданов, війна, завершення

Території окупованих нині Луганщини та Донеччини можна повернути в найкоротший термін.

Військовий експерт Олег Жданов висловив думку, що для того, аби повернути окуповані території Луганської та Донецької областей потрібно лише 3-4 дні, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

За його словами, для швидкого повернення територій, до того ж з мінімальними втратами, потрібно лише одне – політична воля керівництва української держави. А саме очільники країни повинні вибрати "жорстку позицію" на дипломатичному фронті.

Жданов наголосив, що треба АТО назвати справжньою війною, а Росію оголосити країною-агресором.

Він додав, що другим важливим фактом є повне переозброєння та перепідготовка української армію. На лінії зіткнення з ворогом повинно бути таке військо, яке буде здатне за 3-4 дня після команди "Вперед!" повністю зачистити територію, захвачену ворогом. Також було б не зайвим провести на окупованій території точкові спецоперації, щоб схопити і доставити до Києва Захарченка та Плотницького.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Дональд Трамп зробив несподівану заяву щодо окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Він закликав Росію дотриматися Мінських домовленостей та відповісти за усі діяння, скоєні на цих територіях проти українського народу.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...