Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
среда 24 мая, 2017 22:40 EEST
США
Путін у паніці: Дональд Трамп зробив несподівану заяву щодо Криму і Донбасу
Дональд Трамп, заявление, анексия Крыма, Россия, Владимир Путин

Президент Америки Дональд Трамп ошелешив Росію несподівано жорсткою заявою про Крим і Донбас.

Напередодні саміту НАТО, який відбудеться в Італії, очільник США Дональд Трамп заявив, що російська влада повинна відповісти за свої дії в Криму та на Донбасі, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Американський президент закликав Росію виконати Мінські угоди. Про це заявив Дональд Трамп під час зустрічі з керівництвом Італії - президентом країни Серджо Маттарелла і прем'єром Паоло Джентілоні.

За його словами, керівництво РФ зобов'язане відповісти за дії в Криму й на сході України, при цьому Москва має виконати всі взяті на себе зобов'язання в рамках Мінських домовленостей.

До слова, низка провідних країн вимагає у Росії повернути анексований півострів Крим Україні, тому що вважають його захоплення незаконним. Дональд Трамп теж змінив свої проросійські погляди. Наразі його заяви – це консолідована думки про недоторканність кордонів і територіальної цілісності України. Такий поворот подій став великою несподіванкою для президента Росії Володимира Путіна, який розраховує на союз з Вашингтоном.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, Дональд Трамп назвав винних у анексії Криму. Зокрема, він заявив, що Росії вдалося захопити Крим завдяки тиску на екс-президента США Барака Обаму. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...