Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
среда 24 мая, 2017 21:54 EEST
Украина
Як в'язали податківців з "майданчиків": опубліковані нові кадри резонансної антикорупційної операції правоохоронців
Податківці, затримання, Олександр Клименко, податкові майданчики

Протизаконну схему, яку розробили чиновники-корупціонери, назвали "податковими майданчиками".

Нові відеозаписи доставки в Київ колишніх керівників регіональних відділень податкових відомств, затриманих під час масштабної антикорупційної операції, опубліковали сьогодні в Інтернет-мережі, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Усього у рамках кримінального провадження затримали 24 людини, яких підозрюють у причетності до корупційних схем.

За словами Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, затримані податківці брали участь у схемах, над якими працював екс-міністр податків та зборів Олександр Клименко. Їм дали назву "податкові майданчики". Загальна сума збитків, які вони нанесли державі – майже сто мільярдів гривень.

Аваков також озвучив прізвища затриманих. Зокрема, під слідством опинилися екс-глава управління Міністерства доходів і зборів в Дніпропетровській області Шинкаренко, начальник податкової служби в Луганській області та колишній губернатор області Антіпов, голова податкової адміністрації Криму, а також керівники районних податкових підрозділів Києва, чиновники податкової служби Полтави, Харкова, Дніпра, Одеси, Луганська та деяких інших міст України.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, середня сума хабара в Україні майже в 10 разів вища, ніж розмір середньої заробітної плати.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...