Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
среда 24 мая, 2017 19:21 EEST
Украина
Порошенко про безвіз: "Не дай Бог мені й українському народові хтось це свято зіпсує"
Петр Порошенко, безвиз, пункты пропуска

Керівник української держави Петро Порошенко звернувся до міністрів та представників країн ЄС з проханням у день відкриття безвізу бути присутніми на пунктах пропуску.

Петро Порошенко попросив міністрів та представників держав Європейського Союзу бути присутніми та пунктах пропуску у день, коли безвіз для України вступить у дію, повідомляє "УСН-1492.news".

За його словами, оскільки до відкриття безвізових кордонів для українців залишилося дуже мало часу, наразі триває підготовка до цього історичного кроку. Безвіз вступить у дію у ніч з 11 на 12 червня. Тож, президент України закликав міністрів, урядовців 12 червня вийти на пункти пропуску, аби подивитися, оцінити та проконтролювати ситуацію, яка буде відбуватися там.

Главі українського МЗС Павлу Клімкіну Порошенко запропонував зв’язатися із своїми візаві із сусідніх країн, щоб ті теж були присутні на пунктах пропуску у цей день, щоб створити атмосферу свята та партнерства.

Також він додав: "не дай Бог мені й українському народові хтось це свято зіпсує".

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, скасування віз для українців стосується всіх країн-учасниць Шенгенської зони, виняток становлять лише Великобританія та Ірландія.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...