Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 20:32 EEST
Украина
Клімкін жорстко "наїхав" на Росію та звинуватив її у цілеспрямованому руйнуванні системи захисту прав людини
Павло Клімкін, Росія, права людини, обмеження, Рада Європи

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Донбас і Крим є найбільш "гарячими" точками у світі, де найчастіше і найбільше порушуються права людини.

Голова українського МЗС Павло Клімкін звинуватив Росію у тому, що вона свідомо порушує права людей. Зокрема мова йде про дії керівництва РФ на територіях окупованого Криму та Донбасу, передає "УСН-1492.news".

Павло Клімкін виступив із промовою на 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи у місті Нікосія в Республіці Кіпр.

У ході свого виступу він зауважив, що територія Донбасу та анексованого півострова Крим наразі - найбільш "гарячі" та "сірі зони". Очільник українського зовнішньополітичного відомства висловив думку, що росіяни цілеспрямовано роблять все, аби знищити систему захисту прав людини у Європі.

Клімкін наголосив, що люди, які перебувають на цих територіях, страждають від тиску. Їхні права та свободи обмежують, проте вони не мають змоги захистити себе, адже мешканці Донбасу та Криму знаходяться поза захистом Європейської конвенції з прав людини.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, президент США Дональд Трамп зустрівся з главою українського зовнішньополітичного відомства Павлом Клімкіним та обговорив з ним подальшу підтримку Вашингтоном офіційного Києва.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...