Загрузка...
"До тех пор, пока Путин будет президентом, Россия будет оставаться в образе опасной империи зла, угрожающей миру", - Рад…Никаких выборов президента России в 2018 году не будет: спецоперация по переназначения Путина уже идет полным ходом, - С…В борьбе за свободу и права человека Собчак было бы неплохо обратиться к Путину, Кадырову и Лукашенко, - Лариса ВолошинаРоссия окончательно потерпела поражение: Украины отплывает от российского имперского материка, - Евгений КиселевРешение о запрете георгиевской ленты – абсолютно правильное, символу сепаратизма и терроризма не место в Украине! – Вятр…Ведущая "Дома-2" не имеет никакого права что-то рассказывать президенту Украины! Такие заявления, мягко говоря, абсолютн…Путин и аннексированный Крым: как Украина в скором времени передаст "пламенный привет" российскому президенту
пятница 19 мая, 2017 20:32 EEST
Украина
Клімкін жорстко "наїхав" на Росію та звинуватив її у цілеспрямованому руйнуванні системи захисту прав людини
Павло Клімкін, Росія, права людини, обмеження, Рада Європи

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Донбас і Крим є найбільш "гарячими" точками у світі, де найчастіше і найбільше порушуються права людини.

Голова українського МЗС Павло Клімкін звинуватив Росію у тому, що вона свідомо порушує права людей. Зокрема мова йде про дії керівництва РФ на територіях окупованого Криму та Донбасу, передає "УСН-1492.news".

Павло Клімкін виступив із промовою на 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи у місті Нікосія в Республіці Кіпр.

У ході свого виступу він зауважив, що територія Донбасу та анексованого півострова Крим наразі - найбільш "гарячі" та "сірі зони". Очільник українського зовнішньополітичного відомства висловив думку, що росіяни цілеспрямовано роблять все, аби знищити систему захисту прав людини у Європі.

Клімкін наголосив, що люди, які перебувають на цих територіях, страждають від тиску. Їхні права та свободи обмежують, проте вони не мають змоги захистити себе, адже мешканці Донбасу та Криму знаходяться поза захистом Європейської конвенції з прав людини.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, президент США Дональд Трамп зустрівся з главою українського зовнішньополітичного відомства Павлом Клімкіним та обговорив з ним подальшу підтримку Вашингтоном офіційного Києва.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...