Загрузка...
Загрузка...
Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…Визит "Бешеного пса" в Киев – пощечина Кремлю! Украина уверена в своей победе над Россией, сила за правдой! – Шарп
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 20:32 EEST
Украина
Клімкін жорстко "наїхав" на Росію та звинуватив її у цілеспрямованому руйнуванні системи захисту прав людини
Павло Клімкін, Росія, права людини, обмеження, Рада Європи

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Донбас і Крим є найбільш "гарячими" точками у світі, де найчастіше і найбільше порушуються права людини.

Голова українського МЗС Павло Клімкін звинуватив Росію у тому, що вона свідомо порушує права людей. Зокрема мова йде про дії керівництва РФ на територіях окупованого Криму та Донбасу, передає "УСН-1492.news".

Павло Клімкін виступив із промовою на 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи у місті Нікосія в Республіці Кіпр.

У ході свого виступу він зауважив, що територія Донбасу та анексованого півострова Крим наразі - найбільш "гарячі" та "сірі зони". Очільник українського зовнішньополітичного відомства висловив думку, що росіяни цілеспрямовано роблять все, аби знищити систему захисту прав людини у Європі.

Клімкін наголосив, що люди, які перебувають на цих територіях, страждають від тиску. Їхні права та свободи обмежують, проте вони не мають змоги захистити себе, адже мешканці Донбасу та Криму знаходяться поза захистом Європейської конвенції з прав людини.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, президент США Дональд Трамп зустрівся з главою українського зовнішньополітичного відомства Павлом Клімкіним та обговорив з ним подальшу підтримку Вашингтоном офіційного Києва.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...