Загрузка...
"До тех пор, пока Путин будет президентом, Россия будет оставаться в образе опасной империи зла, угрожающей миру", - Рад…Никаких выборов президента России в 2018 году не будет: спецоперация по переназначения Путина уже идет полным ходом, - С…В борьбе за свободу и права человека Собчак было бы неплохо обратиться к Путину, Кадырову и Лукашенко, - Лариса ВолошинаРоссия окончательно потерпела поражение: Украины отплывает от российского имперского материка, - Евгений КиселевРешение о запрете георгиевской ленты – абсолютно правильное, символу сепаратизма и терроризма не место в Украине! – Вятр…Ведущая "Дома-2" не имеет никакого права что-то рассказывать президенту Украины! Такие заявления, мягко говоря, абсолютн…Путин и аннексированный Крым: как Украина в скором времени передаст "пламенный привет" российскому президенту
пятница 19 мая, 2017 19:05 EEST
Украина
"Електромобільна" держава: в Україні запустять виробництво електрокарів та знизять ціну на них
електрокари, виробництво, ПДВ, зниження вартості, Верховна Рада, закон

В Україні вирішили знизити ціну на електрокари та організувати виробництво цих автомобілів на території нашої держави.

У Кабінеті міністрів України вирішили запустити програму, яка полягатиме у комплексній підтримці розвитку ринку електромобілів. А також надумали впроваджувати механізми виробництва транспорту нового покоління в нашій країні, передає "УСН-1492.news".

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, на розгляд депутатів Верховної Ради винесуть законопроект, у якому йтиметься про скасування податку на додану вартість під час розмитнення електромобілів до 2021 року.

Він розповів, що у разі позитивного рішення вартість електрокарів знизиться на 35%. А також закон забезпечить розвиток зарядних станцій та дасть можливість організувати власне виробництво цих транспортних засобів в нашій державі.

Володимир Омелян додав, що поки він не знайшов противників цього питання у Парламенті, тим паче, що люди, які готові лобіювати його, є у кожній політичній силі.

До слова, найбільша кількість електромобілів курсують дорогами Києва, Одеси та Харкова. Кількість зарядних пристроїв, що встановленні на території нашої країни, налічує близько чотирьохсот.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше парламентарі скасували так званий "закон Савченко". Відповідно до якого, один день попереднього ув'язнення зараховується як два дні позбавлення волі.

Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...