Загрузка...
Загрузка...
Конец режиму Кремля: главные олигархи России готовы "сдать" Путина США – Пионтковский сделал резонансное заявление и наз…Россия каждый день платит за войну с Украиной, параллельно "грабя" Донбасс: весь мир знает, что без денег Кремля никаких…США по-настоящему взялись за Россию: у Кремля больше нет возможностей для маневров, Трамп готовит серьезный ударРежим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустя
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 19:05 EEST
Украина
"Електромобільна" держава: в Україні запустять виробництво електрокарів та знизять ціну на них
електрокари, виробництво, ПДВ, зниження вартості, Верховна Рада, закон

В Україні вирішили знизити ціну на електрокари та організувати виробництво цих автомобілів на території нашої держави.

У Кабінеті міністрів України вирішили запустити програму, яка полягатиме у комплексній підтримці розвитку ринку електромобілів. А також надумали впроваджувати механізми виробництва транспорту нового покоління в нашій країні, передає "УСН-1492.news".

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, на розгляд депутатів Верховної Ради винесуть законопроект, у якому йтиметься про скасування податку на додану вартість під час розмитнення електромобілів до 2021 року.

Він розповів, що у разі позитивного рішення вартість електрокарів знизиться на 35%. А також закон забезпечить розвиток зарядних станцій та дасть можливість організувати власне виробництво цих транспортних засобів в нашій державі.

Володимир Омелян додав, що поки він не знайшов противників цього питання у Парламенті, тим паче, що люди, які готові лобіювати його, є у кожній політичній силі.

До слова, найбільша кількість електромобілів курсують дорогами Києва, Одеси та Харкова. Кількість зарядних пристроїв, що встановленні на території нашої країни, налічує близько чотирьохсот.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше парламентарі скасували так званий "закон Савченко". Відповідно до якого, один день попереднього ув'язнення зараховується як два дні позбавлення волі.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...