Загрузка...
Загрузка...
Украина была, есть и будет Украиной! Нет никакого "сепаратизма" и "рус*кого мира", есть только "оккупация" и "коллаборац…"ЛДНР" – это зона абсолютного вранья, грабежа и лицемерия! Возвращая Донецкую и Луганскую область в Украину, нужно тщате…Украина вернет себе контроль над Донбассом, Крымом, а заодно, возможно, и над такими территориями, как Кубань или Белгор…Победа Трампа – это настоящая катастрофа для Путина и Кремля! США ни в коем случае не оставят Россию, Вашингтон будет яр…Путин возгордился Иваном Грозным и Сталиным: в Кремле начали "историческую" кампанию перед президентскими выборами, - Сл…"Ты знаешь, а у меня квартиру отжали, и теперь я понимаю, что нужно было украинизировать Донбасс", - если государство и …"А что, давайте сделаем Донецк столицей Украины", - волонтер Касьянов иронично рассказал как бороться с террористической…
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 17:26 EEST
Украина
Гройсман розповів, на що в Україні витратять понад мільярд доларів Януковича
гроші, Віктор Януковия, конфіскація, Володимир Гройсман, витрати, інфраструктура

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив думку про те, на які потреби влада витратить конфісковані гроші президента-втікача Віктора Януковича.

У Кабміні вважають, що більш доцільним буде направити понад мільйон доларів конфіскованих коштів колишнього глави Української держави на поліпшення обороноздатності країни та на розвиток інфраструктури, повідомляє "УСН-1492.news".

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у стінах Парламенту сьогодні, 19 травня.

За його словами, розподіл грошей відбуватиметься відповідно до рішення Верховної Ради за пропозицією уряду", - зазначив він.

Володимир Гройсман наголосив, що передбачається проведення консультації з коаліцією Парламенту для того, аби узгодити з нею, з президентом, в яких напрямах ці кошти зможуть бути використані.

Він додав, що на його переконання, у першу чергу гроші потрібно направити на узгодження питань оборони; інфраструктури - освітньої, медичної, посилення будівництва доріг або інших об'єктів.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, колишній міністр оборони України режиму Януковича Павло Лебедєв влаштувався у Криму на березі моря у приватному будиночку з каплицею.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...