Загрузка...
Загрузка...
Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…Визит "Бешеного пса" в Киев – пощечина Кремлю! Украина уверена в своей победе над Россией, сила за правдой! – Шарп
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 17:26 EEST
Украина
Гройсман розповів, на що в Україні витратять понад мільярд доларів Януковича
гроші, Віктор Януковия, конфіскація, Володимир Гройсман, витрати, інфраструктура

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив думку про те, на які потреби влада витратить конфісковані гроші президента-втікача Віктора Януковича.

У Кабміні вважають, що більш доцільним буде направити понад мільйон доларів конфіскованих коштів колишнього глави Української держави на поліпшення обороноздатності країни та на розвиток інфраструктури, повідомляє "УСН-1492.news".

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у стінах Парламенту сьогодні, 19 травня.

За його словами, розподіл грошей відбуватиметься відповідно до рішення Верховної Ради за пропозицією уряду", - зазначив він.

Володимир Гройсман наголосив, що передбачається проведення консультації з коаліцією Парламенту для того, аби узгодити з нею, з президентом, в яких напрямах ці кошти зможуть бути використані.

Він додав, що на його переконання, у першу чергу гроші потрібно направити на узгодження питань оборони; інфраструктури - освітньої, медичної, посилення будівництва доріг або інших об'єктів.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, колишній міністр оборони України режиму Януковича Павло Лебедєв влаштувався у Криму на березі моря у приватному будиночку з каплицею.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...