Загрузка...
Загрузка...
Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…Знаете, чем Украина отличается от России? Здесь народ реально может взять и больно схватить свою власть за "одно место",…Риторика Путина в отношении Украины сильно изменилась: похоже, санкции США окончательно "задавили" Россию
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 17:26 EEST
Украина
Гройсман розповів, на що в Україні витратять понад мільярд доларів Януковича
гроші, Віктор Януковия, конфіскація, Володимир Гройсман, витрати, інфраструктура

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив думку про те, на які потреби влада витратить конфісковані гроші президента-втікача Віктора Януковича.

У Кабміні вважають, що більш доцільним буде направити понад мільйон доларів конфіскованих коштів колишнього глави Української держави на поліпшення обороноздатності країни та на розвиток інфраструктури, повідомляє "УСН-1492.news".

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у стінах Парламенту сьогодні, 19 травня.

За його словами, розподіл грошей відбуватиметься відповідно до рішення Верховної Ради за пропозицією уряду", - зазначив він.

Володимир Гройсман наголосив, що передбачається проведення консультації з коаліцією Парламенту для того, аби узгодити з нею, з президентом, в яких напрямах ці кошти зможуть бути використані.

Він додав, що на його переконання, у першу чергу гроші потрібно направити на узгодження питань оборони; інфраструктури - освітньої, медичної, посилення будівництва доріг або інших об'єктів.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, колишній міністр оборони України режиму Януковича Павло Лебедєв влаштувався у Криму на березі моря у приватному будиночку з каплицею.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...