Загрузка...
Загрузка...
Режим Путина прекратит существование, а Украина получит шикарный шанс на реванш: эксперт назвал громкую дату освобождени…Война за Донецкий аэропорт – это удивительная битва, украинцы показали России, что они готовы до конца сражаться за свою…Дворцовый переворот и уход Путина с поста президента: олигархи ждут конфискации активов, Россия как никогда близка к рев…Россия боится возвращения Крыма в состав Украины: Тымчук рассказал, о чем вспомнил Путин три года спустяРоссия может признать себя агрессором: Украина получает шикарный шанс наказать Москву за аннексию Крыма и оккупацию Донб…Риторика Путина о примирении с Киевом – это элемент гибридной войны: задача России – уничтожение Украины как государства…"Пусть Путин оставит это "барахло" себе и помнит: любая новая агрессия России против Украины обернется катастрофой", - Г…
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 14:42 EEST
Украина
Лавров представив в анексованому Криму хіт про "візову дискримінацію росіян на півострові"
Сергій Лавров, Крим, безвізовий режим, хіт, дискримінація росіян, заява

Очільник російського Міністерства закордонних справ Сегрій Лавров зробив скандальну заяву щодо росіян, які нині проживають на території анексованого Криму.

Керівник МЗС Російської Федерації наголосив, що росіяни, які мешкають на території Кримського півострова, страждають від утисків і потерпають від візової дискримінації, повідомляє "УСН-1492.news".

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав представник Української держави при Раді Європи Дмитро Кулеба.

За його словами, під час засідання Комітету міністрів Ради Європи у Нікосії Сергій Лавров презентував "сольну програму".

Кулеба зауважив, що промова - це новий хіт від глави МЗС під назвою "Візова дискримінація росіян в Криму". Окрім цього, на заході прозвучали й інші "шлягери", які вже добре знайомі слухачам: про блокаду Донбасу, заборону російської мови та нацистів.

Дмитро Кулеба пише, що, ймовірно, безвізовий режим, який отримала Україна, добряче вдарив по самолюбству росіян.

Він додав, що цей факт яскраво окреслює настрої на півострові.

Як повідомляла "УСН-1492.news", окупанти почали штрафувати кримських татар за їхні національні прапори, які вони прикріплюють на свої автомобілі. Зокрема, у Бахчисараї поліція склала протоколи на п’ятьох водіїв. Ймовірно, їм доведеться заплатити штраф у розмірі 10 тисяч російських рублів.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...