пятница 19 мая, 2017 14:42 EEST
Украина
Лавров представив в анексованому Криму хіт про "візову дискримінацію росіян на півострові"
Сергій Лавров, Крим, безвізовий режим, хіт, дискримінація росіян, заява

Очільник російського Міністерства закордонних справ Сегрій Лавров зробив скандальну заяву щодо росіян, які нині проживають на території анексованого Криму.

Керівник МЗС Російської Федерації наголосив, що росіяни, які мешкають на території Кримського півострова, страждають від утисків і потерпають від візової дискримінації, повідомляє "УСН-1492.news".

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав представник Української держави при Раді Європи Дмитро Кулеба.

За його словами, під час засідання Комітету міністрів Ради Європи у Нікосії Сергій Лавров презентував "сольну програму".

Кулеба зауважив, що промова - це новий хіт від глави МЗС під назвою "Візова дискримінація росіян в Криму". Окрім цього, на заході прозвучали й інші "шлягери", які вже добре знайомі слухачам: про блокаду Донбасу, заборону російської мови та нацистів.

Дмитро Кулеба пише, що, ймовірно, безвізовий режим, який отримала Україна, добряче вдарив по самолюбству росіян.

Він додав, що цей факт яскраво окреслює настрої на півострові.

Як повідомляла "УСН-1492.news", окупанти почали штрафувати кримських татар за їхні національні прапори, які вони прикріплюють на свої автомобілі. Зокрема, у Бахчисараї поліція склала протоколи на п’ятьох водіїв. Ймовірно, їм доведеться заплатити штраф у розмірі 10 тисяч російських рублів.

последние новости
все новости >