Загрузка...
Загрузка...
Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…Визит "Бешеного пса" в Киев – пощечина Кремлю! Украина уверена в своей победе над Россией, сила за правдой! – Шарп
Украинская служба 1492в Google+
пятница 19 мая, 2017 13:44 EEST
Россия
Російські "козаки" зганьбилися на Кубані: дві бронемашини "Тайфун-У" злетіли у кювет (кадри)
Бронемашина, Кубань, ганьба, Росія, солдати, кювет

В Інтернеті опублікували відео ганьби військовослужбовців Російської Федерації: на Кубані бронемашини окупантів "Тайфун-У" злетіли у кювет.

Два російські автомобілі моделі "Тайфун-У" потрапили у ДТП. Бронемашини вилетіли у кювет через відбійник, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Інцидент трапився у Краснодарському краї на частині дороги на Хадиженськ, а саме між вісімнадцятим і дев'ятнадцятим кілометрами траси.

У результаті аварії один транспортний засіб задимівся. Бронетехніка перебуває на балансі 10-ї окремої бригади спецпризначення Головного розвідувального управління, база якого розташована неподалік від місця події.

У Росії подробиці інциденту поки не коментують. Однак варто додати, що бронемашини моделі "Урал-63095 Тайфун-У" передали россійським військовим два роки тому.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, на окупованій території Донбасу з’явився підрозділ російських солдатів із "Всевеликого війська донського". У їх розпорядженні перебувають бронемашини та танки нового зразка. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...