пятница 19 мая, 2017 13:44 EEST
Россия
Російські "козаки" зганьбилися на Кубані: дві бронемашини "Тайфун-У" злетіли у кювет (кадри)
Бронемашина, Кубань, ганьба, Росія, солдати, кювет

В Інтернеті опублікували відео ганьби військовослужбовців Російської Федерації: на Кубані бронемашини окупантів "Тайфун-У" злетіли у кювет.

Два російські автомобілі моделі "Тайфун-У" потрапили у ДТП. Бронемашини вилетіли у кювет через відбійник, повідомляє "Діалог.UA", передає "УСН-1492.news".

Інцидент трапився у Краснодарському краї на частині дороги на Хадиженськ, а саме між вісімнадцятим і дев'ятнадцятим кілометрами траси.

У результаті аварії один транспортний засіб задимівся. Бронетехніка перебуває на балансі 10-ї окремої бригади спецпризначення Головного розвідувального управління, база якого розташована неподалік від місця події.

У Росії подробиці інциденту поки не коментують. Однак варто додати, що бронемашини моделі "Урал-63095 Тайфун-У" передали россійським військовим два роки тому.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, на окупованій території Донбасу з’явився підрозділ російських солдатів із "Всевеликого війська донського". У їх розпорядженні перебувають бронемашини та танки нового зразка. 

последние новости
все новости >