Загрузка...
Загрузка...
Украинская служба 1492в Google+
четверг 18 мая, 2017 19:39 EEST
Украина
Українські нардепи "відмазали" Януковича та Азарова від відповідальності
Віктор Янукович, Микола Азаров, санкції, Верховна Рада, госування, постанова, народні депутати

Депутати Верховної ради України не захотіли внести на розгляд Ради нацбезпеки та оборони питання, яке стосується застосування персональних санкцій щодо екс-президента нашої держави Віктора Януковича, а також колишнього прем’єра Миколи Азарова та ще близько двох десятків осіб.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій три рази ставив на голосування постанову, однак під час сесії вона так і не змогла набрати достатньої кількості голосів від народних обранців. Тому -  не ухвалили, повідомляє "УСН-1492.news".

Спочатку 202 нардепи дали «добро» на втілення постанови, під час другого голосування – 214, а результат третього – "вилився" у кількість -  206 -ти  голосів.

Зі 140 депутатів, що пройшли у Раду за списками фракції "Блок Петра Порошенка", кнопку "за" натиснули леше 69 осіб. Парламентарі від "Народного фронту" підтримали постанову 65-ти голосами. 22 голоси дали представники партії "Самопоміч". "Батьківщина" "роздобрилася" тільки на 9 голосів, "радикали" - на 17, а також за втілення проекту віддали голоси 24 позафракційні депутати.

Також запропонували впровадити санкції не тільки проти Віктора Януковича та Миколи Азарова, а також проти їхніх синів – Олександра та Олексія. А ще проти екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, його зама Віктора Ратушняка, колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки, його сина Артема, міністра енергетики та вугільної промисловості режиму Януковича Едуарда Ставицького, колишнього міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка та екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

Цей список доповнили колишні: голова Адміністрації президента Андрій Клюєв, депутати Сергій Клюєв та Юрій Іванющенко, голова Служби безпеки України Олександр Якименко, міністр освіти Дмитро Табачник, міністр доходів і зборів Олександр Клименко, голова Національного банку України Сергій Арбузов, очільник групи компаній СЄПЕК Сергій Курченко та ряд інших осіб.

Як повідомляла "УСН-1492.news" раніше, конфісковані гроші Януковича вирішили витратити на забезпечення військовослужбовців. Так, кошти повинні піти на купівлю безпілотників, радарів та іншої техніки, потрібної на фронті. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...