Загрузка...
Загрузка...
"Россия будет пытаться "впихнуть" квазиреспублики "ДНР" и "ЛНР" назад в Украину", - военный эксперт Снегирев рассказал, …Даже спустя 3 года вторжения Кремль пугает всех "Правым сектором" и "бандеровцами", однако факт остается фактом: нет ник…Отключение всей России от SWIFTа продолжает висеть над шеей Путина как Дамоклов меч: такой удар Запада сметет кремлевски…Никто не должен даже пытаться оспорить мировой порядок: Донбасс – это Украина, Крым – это Украина! – КазаринРежим Кремля на грани катастрофы: Путин не владеет ситуацией и не принимает никаких решений, Россию ждет повторение 1991…Цель Путина – окончательное уничтожение Украины, он хочет на базе Донбасса создать "палестинскую автономию" под название…Путин наступил на сталинские грабли: Украина неминуемо станет членом НАТО, а Кремль никак не сможет этому помешать, - Гу…
Украинская служба 1492в Google+
суббота 31 декабря, 2016 11:22 EET
Украина
У 2017 році нас чекають великі випробування, але ми переможемо! Наше місце – у майбутньому, наша доля – Європа! Слава Україні! – Мирослав Гай
Украина, армия, волонтеры, помощь, политика, общество, Мирослав Гай, АТО, ВСУ, украинская армия, общественная помощь, поздравление с новым годом

Це був дуже важкий рік.Проте, озираючись назад, я бачу не тільки втрати, але й надбання. За цей рік нашим фондом Мир і Ко було пророблено купа работи по забеспеченню сил АТО. І якщо у 2014-му ми допомогали відділенням та взводам, то у 2016 вже ротам і дивізіонам.

Ми увійшли у двійку фондів з найбільшою кількістю відправок на передову за програмою Гуманітарна пошта від Нової Почти.

Підписали Меморандум с Генеральным Штабом.

Встановили радіо точки з сигналом Армія ФМ в Щасті, Станиці, Новотошковці, Гранітном.

Взяли участь в подтримці проекту Сіміків та газети Факты - Війна очима дітей.

Зібрали кошти на операції декільком бійцям.

Волонтери фонду організували реабілітаційні поїздки бійцям АТО в Закарпатті.

Провели гігантський курс по безкоштовному навчанню населення разом з Федерацією Ніппон Кемпо Україна. Навчали людей виживати в умовах війни, терористичних загроз та інших небезпек.

Наша продакшн студія допомогла Сергію Лисенко довести до кінця фільм Брати по Зброї, більш відомий як проект Братерство АТО - скоро побачите.

Було знято кліп про Майдан на пісню німецького барда Герда Крамбера. Два ролики про унікальні медичні надбання України в реабілітації поранених та погорілих для клініки Ілайа. Та ще цілий ряд робіт про все на світі.

Всього вже і не пригадати. Особливо в інформаційному полі.

А десятки конференцій, виступів та статей, інтерв'ю можна і не рахувати - все для перемоги у війні, особливо інформаційній.

За цей час особисто я став офіцером ВСУ у запасі, закінчив військовий Університет, пройшов збори та стрибнув з парашутом у складі славнозвісної героїчної 95-тої бригади.

А головне моє надбання за цей рік - це збереження родини та любові вдома, хоча це більш не до мене, а до коханої дружини.

Попри війну та всі складнощі - ми пройшли цей рік. Для мене він був одним із найтяжчих у житті. І все пророблене стало можливим тільки завдяки близьким людям, що мене оточують. Волонтери фонду, команда продакшну, родина, друзі, побратими по зброї - ось хто допоміг мені дійти до новорічного столу і не збожеволіти.

Мені достеменно зрозуміло, що 2017 рік буде набагато важчим. Що нас чекають великі потрясіння.

Та, взираючись у майбутнє, я бачу, що ми зможемо подолати цей шлях. Що ворог паде, а Україну чекатиме Перемога.

Крок за кроком, у важкій праці, боях та перешкодах ми виборемо своє достойне місце та подолаємо радянщину.

Наше місце - у майбутньому. Наша доля - цивілізація.

Моя віра - Україна та Ви, мої друзі.

Разом переможемо. Слава Україні.

Мирослав Гай

Мирослав Гай, волонтер, участник АТО, Facebook.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
последние новости
все новости >
Загрузка...